Informacje i zapisy:

Violetta Ruksza

tel. 886 210 115,

e-mail: violettaruksza@wp.pl

Miejsce zajęć:

zostanie podane osobom, które zgłoszą swój udział

Zobacz Ofertę

Otwarta Grupa Ustawień Systemowych Pomorze

Najbliższe spotkanie   25.07 w czwartek

Zapisy: ilość miejsc  ograniczona

Dla osób z Trójmiasta i okolic prowadzę stałą otwartą grupę ustawień systemowych POMORZE, która spotyka się 2 razy w miesiącu od godz. 18.00. Można w tej grupie uczestniczyć jednorazowo lub wielokrotnie (systematycznie lub nieregularnie). Możliwe są dwie formy uczestnictwa: z pracą osobistą, lub jako aktywny obserwator, (udział w roli obserwatora bardzo dobrze przygotowuje do własnego ustawienia).

Udział w takiej grupie:

  • znakomicie pomaga w samorozwoju,
  • zwiększa wgląd,
  • pozwala odkryć i zrozumieć wiele procesów,
  • oraz przyczyn swoich problemów,
  • bycie reprezentantem znakomicie przygotowuje do własnego ustawienia.

Ustawienia systemowe to metoda pozwalająca w bardzo krótkim czasie zdiagnozować sedno problemu. Opiera się na przekonaniu, że nieświadome procesy wpływają na jakość naszego życia.

Ustawienia często odsłaniają źródła chorób, cierpienia i kłopotów w naszym życiu, mające związek z wydarzeniami z przeszłości, których nie jesteśmy świadomi albo, do których nie przywiązujemy wagi i uruchamiają proces zmiany.

Osoby biorące udział w takiej grupie przeżywają ustawienia jako głęboko poruszające wydarzenie, które powoduje lepsze zrozumienie siebie, swojego losu, miejsca, przeznaczenia; otwiera nowe perspektywy widzenia siebie i otoczenia, oraz nowe możliwości działania.

Ustawienia pozwalają osiągnąć głęboki poziom pracy w stosunkowo krótkim czasie. Dają okazję do rozwoju osobistego uczestnikom z pracą własną, jak i obserwatorom, reprezentantom.

Pierwszeństwo do pracy osobistej mają osoby będące najczęściej lub najwięcej razy od ostatniego ustawienia.

Dla kogo?

Zajęcia adresowane są do osób poszukujących skutecznych rozwiązań problemów emocjonalnych (lęk, poczucie krzywdy, nieśmiałość, samotność i inne), osobistych, rodzinnych (trudności w relacjach partnerskich, problemy z dziećmi), zdrowotnych również problemów w pracy oraz problemów w podejmowaniu decyzji i innych.

Zajęcia przeznaczone są dla osób w pełni władz umysłowych i biorących udział na własną odpowiedzialność. Tzn.na zajęciach często przeżywane są silne emocje i osoby, które biorą leki zmieniające świadomość, w trosce o zachowanie homeostazy emocjonalnej, powinny zgłosić to prowadzącemu lub inaczej zadbać o siebie (np. przyjść z terapeutą/lekarzem lub kimś z rodziny itp.)

Cena spotkania: 100 zł