Ustawienia systemowe to metoda pozwalająca w bardzo krótkim czasie zdjagnozować sedno problemu. Opiera się na przekonaniu, że nieświadome procesy wpływają na jakość naszego życia.

Ustawienia często odsłaniają źródła chorób, cierpienia i kłopotów w naszym życiu, mające związek z wydarzeniami z przeszłości, których nie jesteśmy świadomi albo, do których nie przywiązujemy wagi i uruchamiają proces zmiany.

Osoby biorące udział w takiej grupie przeżywają ustawienia jako głęboko poruszające wydarzenie, które powoduje lepsze zrozumienie siebie, swojego losu, miejsca, przeznaczenia; otwiera nowe perspektywy widzenia siebie i otoczenia, oraz nowe możliwości działania.

Ustawienia pozwalają osiągnąć głęboki poziom pracy w stosunkowo krótkim czasie.Dają okazję do rozwoju osobistego uczestnikom z pracą własną, jak i obserwatorom, reprezentantom.

Dla kogo?

Zajęcia adresowane są do osób poszukujących skutecznych rozwiązań problemów emocjonalnych (lęk, poczucie krzywdy, nieśmiałość, samotność i inne), osobistych, rodzinnych (trudności w relacjach partnerskich, problemy z dziećmi), zdrowotnych również problemów w pracy oraz problemów w podejmowaniu decyzji i innych.

Zajęcia przeznaczone są dla osób w pełni władz umysłowych i biorących udział na własną odpowiedzialność. Tzn.na zajeciach czesto przezywane sa silne emocje i osoby, ktore biora leki zmieniajace swiadomosc, w trosce o zachowanie homeostazy emocjonalnej, powinny zglosic to prowadzacemu lub inaczej zadbac o siebie (np.przyjsc z terapeuta/lekarzem lub kims z rodziny itp.)

Grupa Ustawień Systemowych POMORZE

Dla osób z Trójmiasta i okolic prowadzę stałą otwartą grupę ustawieniową POMORZE, która spotyka się raz w miesiącu na dwie godz. od godz. 18.00 Można w tej grupie uczestniczyć jednorazowo lub wielokrotnie (systematycznie lub nieregularnie). Możliwe są dwie formy uczestnictwa: z pracą osobistą, lub jako aktywny obserwator,(udział w roli obserwatora bardzo dobrze przygotowuje do własnego ustawienia).

Udział w takiej grupie:

  • znakomicie pomaga w samorozwoju,
  • zwiększa wgląd,
  • pozwala odkryć i zrozumieć wiele procesów
  • oraz przyczyn swoich problemów;
  • a bycie reprezentantem znakomicie przygotowuje do własnego ustawienia.

Pierwszeństwo do pracy osobistej mają osoby będące najczęściej lub najwięcej razy od ostatniego ustawienia.

Cena spotkania: 100 zł.

Miejsce zajęć:

LO COLLEGIUM GEDANENSE

ul.Sztormowa 9, Gdańsk -Żabianka

Wszelkie informacje i zapisy:

Violetta Ruksza tel. 886 210 115,

e-mail:violettaruksza@wp.pl

Prowadzę też jednodniowe grupy terapeutyczne pracujące metodą ustawień systemowych wg B.Hellingera (aktualnie na zamówienie)