Dla Magdaleny Sendor

tłumaczki, która profesjonalnie i przystępnie tłumaczyła warsztat z jęz. francuskiego.

Polecamy tłumaczenie. Dla zainteresowanych kontakt do Magdaleny Sendor – mediatorki, trenerki, tłumaczki języka francuskiego.

e-mail: magdalena.sendor@ekodzieciak.pl,

tel. 698 684 151.

Magdalena Sendor:

Strefa Porozumienia od 2012 r. – mediacji indywidualne i grupowe oraz szkolenia dla małych zespołów przeżywających napięcia i kryzysy (www.strefaporozumienia.pl)

Akademia Noszenia Dzieci od 2010 r. – szkolenia dla doradców i personelu medycznego w zakresie noszenie dzieci w chustach i wspierającej naturalny rozwój pielęgnacji w pierwszym roku życia (www.akademianoszenia.pl)

Ekodzieciak od 2007 r. – warsztaty i praca indywidualna z rodzicami w zakresie empatycznej komunikacji z dzieckiem (www.ekodzieciak.pl)

Z wykształcenia jest dziennikarką i kulturoznawcą. Od 15 lat na co dzień mówi, a często nawet myśli po francusku. Prowadzi i tłumaczy warsztaty rozwoju osobistego, pilnując, aby jakość tłumaczenia wspierała budowanie kontaktu między prowadzącym a grupą.

W ostatnich latach ukończyła między innymi roczne Studium Porozumienia bez przemocy Marshalla B. Rosenberga (2008-2009), Trening skutecznego rodzica Thomasa Gordona (2008), Intensywny kurs mediacji wg Porozumienia bez przemocy (2010-2011-2012), warsztat Wspieranie skutecznej współpracy w organizacjach (2011). Jest osobą, która nieustannie się doszkala, samodzielnie szukając wiedzy u innych, w książkach, w życiu lub poprzez szkolenia czy warsztaty.

Ponadto jest autorką książki „Noś swoje dziecko. Dlaczego, jak i w czym” (wyd. Harmonia, 2008).

Zaproszeni goście

Podziękowania dla:

 Luce van Rittem

za warsztaty 16-18 listopada 2012 r. 

„Samadeva – sztuka bycia zdrowym”.

Przez 3 dni Luce zapoznała uczestników z wybranymi gałęziami Samadevy. Samadeva to inaczej Joga Derwiszy opierająca się na prostych, pierwotnych, regenerujących ruchach człowieka, pracy ze stawami. Jest techniką leczącą z wykorzystaniem meridian oraz elementami psychologii Istoty, Enneagrammu i Ustawień systemowych. Dostarcza bardzo prostych, a jednocześnie niesamowicie skutecznych technik  holistycznego (ciało-umysł-duch) samoleczenia.

Mogliśmy obserwować mistrzowską postawę Luce i jej wirtuozowską pracę opartą na głębokim szacunku do człowieka i otaczającego świata, wiedzy, doświadczeniu, życzliwości i dyscyplinie.

Grupa była bardzo zróżnicowana (specjaliści psychoterapeuci, lekarze oraz osoby będące po raz pierwszy na warsztatach samorozwojowych), a mimo to nie czuć było różnic w doświadczeniu poszczególnych osób.

Informujemy, że istnieje możliwość szkoły Samadevy w Polsce, jeśli zbierze się grupa chętnych.

Informacje:

Violetta Ruksza

tel.886 210 115

violettaruksza@wp.pl

www.samadeva.pl

Dla Ludmiły i Konstantego Suchockich

za organizację i obsługę warsztatów, a przede wszystkim, za włożone serce w pracę oraz Ludmile za „przywiezienie” Samadevy do Polski.